Právě vyšlo nové číslo časopisu Vizitka!

Přestože je letošní rok teprve ve své polovině, v nemocnicích Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje se toho letos událo již opravdu hodně. Od dokončení zcela zásadních staveb, jakými jsou operační sály ve dvorské nemocnici nebo nový pavilon jičínské nemocnice, až po zajímavé aktivity pro veřejnost, jakou byl například Emergency Day v Náchodě nebo Den otevřených dveří trutnovské nemocnice. Od posledního vydání časopisu Vizitka došlo také k velkému milníku v historii rychnovské nemocnice, která se stala odštěpným závodem Oblastní nemocnice Náchod. Na zhodnocení tohoto kroku jsme se s odstupem několika měsíců zeptali ředitele rychnovské nemocnice Ing. Luboše Mottla. Na 21 stranách nového čísla Vizitky toho však najdete mnohem více. Přečíst si ji můžete jako vždy po distribuci do nemocnic v tištěné podobě nebo v elektronické verzi zde.

Přeji Vám všem příjemné čtení!

Lucie Chytilová

šéfredaktorka