V Jaroměři se snaží dělat pacientům dny krásnější.

Tentokrát do Jaroměře opět zavítala Farma Dubno. Všichni víme, že zvířátka léči duši, to Vám každý chovatel rád potvrdí. Tentokrát se v parku mezi lavičkami a vozíčky pacientů pohybovali dva pejsci, kůň, oslík a dvě kozy. Všechny zvířátka byla velmi trpělivá a nabízela svou přítomnost. Pacienti měli možnost si zvířata pohladit a nakrmit je. Bylo krásné poslouchat příběhy a zkušenosti pacientů právě se zvířaty a pozorovat jakou mají najednou radost a jiskru v očích. Na akci nesměly chybět ani děti našich zaměstnanců, kteří se se zvířaty také mazlily a pomáhaly při rozdávání dobrot pro zvířata.

Moc děkujeme organizátorům a Farmě Dubno za krásnou akci. Myslíme, že i zvířátka odjela spokojená a s plnými bříšky.